1 » Producenci i dostawcy2

Producenci i dostawcy

alt

Svenska Vitaminer współpracuje z uznanymi światowymi firmami, które spełniają restrykcyjne standardy w zakresie badań, pozyskiwania surowców i jakości produkcji. 


Poznaj kilku wybranych naszych partnerów:
 

 

Legosan AB Szwecja

 alt

Firma Legosan AB działa od 1986 r. i zajmuję się produkcją farmaceutyków i wyrobów medycznych dla odbiorców z całej Europy. Partnerami firmy Legosan są najwięksi uznani dostawcy surowców, co gwarantuje wysoką jakość, skuteczność i pewność składu oferowanych produktów.  Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i innowacyjnymi technologiami. Całość produkcji odbywa się w warunkach farmaceutycznych z zachowanie najwyższych standardów, opartych o certyfikowane systemy zapewniania jakości GPM, HACCP oraz system  zarządzania bezpieczeństwem żywności ISO 22 000.
 
 

Pharmachem Laboratories Inc., USA

 alt

Pharmachem laboratories Inc. to uznany międzynarodowy dostawca składników z USA. Specjalizuje się w produkcji surowców dla przemysłu żywności funkcjonalnej. Firma w swojej ofercie posiada przede wszystkim standaryzowane składniki pozyskiwane w oparciu o innowacyjne technologie i nowoczesne procesy produkcyjne.
 
 

Nutrition 21, USA

 alt

Czołowy dostawca patentowanych składników suplementów diety z USA. Posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu składników suplementów diety.  Nadzoruje  badania kliniczne i przedkliniczne potwierdzające skuteczność składników przed wprowadzeniem ich na rynek. Dzięki zastosowaniu przełomowych technologii firma Nutrition 21 firma zyskała zaufanie konsumentów na całym świecie. 
 
 

 

Nexira, Francja

 alt

Nexira jest wiodącym francuskim dostawcą składników suplementów diety i preparatów ochrony zdrowia. Nexira Health jest jednym z trzech oddziałów firmy, zajmującym się pozyskiwaniem wyjątkowych składników  i aktywnych ekstraktów roślinnych przy użyciu opatentowanych technologii. Oferuje szeroką gamę produktów bez GMO oraz ekologicznych certyfikowanych składników

 

 

Sabinsa Corporation, USA

 alt

Sabinsa Corporation jest producentem i dostawcą ekstraktów roślinnych, minerałów, funkcjonalnych składników dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego oraz suplementów diety. Firma łączy zasady tradycji, innowacji i badań w celu zapewnienia alternatywnych naturalnych produktów. Sabinsa Corporation w ramach swojej działalności nadzoruje badania kliniczne pozyskiwanych ekstraktów, z których najbardziej unikatowe są patentowane. W przeciągu ostatnich 20 lat firma wprowadziła na rynek ponad 100 standaryzowanych ekstraktów.
 
 

Ethical Naturals, USA

 alt

Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu standaryzowanych, patentowanych wyciągów i ekstraktów roślinnych dla przemysłu farmaceutycznego i suplementów diety. Zgodnie z hasłem przewodnim działalności, które brzmi „Natura zweryfikowana przez naukę” wszystkie składniki i każda partia produkcyjna są dokładnie badane w wewnętrznym laboratorium lub w innych niezależnych amerykańskich jednostkach badawczych zgodnie z programem ProfileProven®.
 
 

Sylvan Bio, UK

 alt

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu, badaniach i rozwoju nowych technologii. Współpracuje z ośrodkami naukowymi i organizacjami badawczymi w zakresie rozwoju nowych bio-technologii. Głównym przedmiotem działalności firmy jest pozyskiwanie surowców produkcyjnych z użyciem fermentacji mikrobiologicznej.
 
 

Frutarom, USA

 alt

Firma założona w 1933 roku jest czołowym producentem aromatów i naturalnych ekstraktów roślinnych dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, kosmetycznego oraz żywności funkcjonalnej. Na podstawie lat doświadczeń firma opracowała i opatentowała własny proces produkcyjny EFLA®HCyperPure zapewniający uzyskanie składników najwyższej czystości i bezpieczeństwa. Jakość, skuteczność i bezpieczeństwo oferowanych przez nią produktów są  udokumentowane badaniami naukowymi.
 
 

Kaneka Corporation, Japonia

 alt

Firma istnieje od 1949 roku, a swoją działalność na terenie Europy rozpoczęła w 1968 roku. Kaneka obejmuje swoja działalnością wiele rynków począwszy od środków spożywczych, farmaceutyków, wyrobów medycznych, materiałów elektrycznych i elektronicznych po przemysł włókien syntetycznych. Firma jest  jednym z czołowych dostawców koenzymu Q10 dla przemysłu farmaceutycznego.
 
 

Plantex, Francja

 alt

Przedmiotem działalności jest produkcja suchych ekstraktów, standaryzowanych suchych wyciągów, przygotowywanie ekstraktów płynnych wodno-alkoholowych lub glicerynowych oraz standaryzowanych kompleksów roślinnych i warzywnych. Klientami firmy są przede wszystkim zakłady farmaceutyczne, spożywcze i kosmetyczne. Surowce oferowane przez firmę są najwyższej jakości co gwarantują wdrożone systemy HACCP, ISO 22000 oraz certyfikat BIO dla produktów ekologicznych.
 
 

Ingredia Nutritional, Francja

 alt

Ingredia powstała w 1991 roku we Francji  aktualnie posiada swoje przedstawicielstwa na pięciu kontynentach. Przedmiotem działalności jest przede wszystkim opracowywanie, produkcja oraz sprzedaż innowacyjnych składników dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. Ingredia jest również europejskim dystrybutorem opatentowanych surowców z USA.
 
 

Gee Lawson, UK

 alt

Firma powstała w 1941 roku w Londynie. Aktualnie jest wiodącym dystrybutorem składników aktywnych do suplementów diety, żywności funkcjonalnej i produktów ochrony zdrowia. Gee Lawson jest certyfikowanym dostawcą surowców BIO, firma ponad to posiada wdrożony i certyfikowany system ISO 9001:2008 oraz system BRC .
 
 

Producent blistrów

 alt

Etimex Primary Packaging jest wiodącym producentem innowacyjnych i opatentowanych materiałów opakowaniowych i rozwiązań do opakowań dla żywności, żywności dla niemowląt i produktów farmaceutycznych. W oparciu o 60 letnie doświadczenie tworzy materiały opakowaniowe o najwyższym poziomie elastyczności i efektywności, z zastosowaniem nowych technologii spełniające najwyższe wymagania.
 
 


Inni - objęci umowami o zachowaniu poufności
   

Przejdź do strony głównej