1 » Poznaj nasz projekt2

Poznaj nasz projekt

alt
 

Zrób coś dla siebie, nie zapominaj o swoich potrzebach, miej swoją przestrzeń, ucz się i rozwijaj, realizuj swoje cele, korzystaj z życia, podejmuj samodzielnie świadome decyzje, działaj mądrze, znajdź swój ideał piękna, nie daj narzucać sobie schematów, nie dostosowuj się do średniej, tylko Ty twórz swoje wzorce i standardy.

To idee będące inspiracją do realizacji projektu Svenska Vitaminer, promującego „zdrowy egoizm”, czyli zadbanie o siebie i własne potrzeby tak, by lepszą energię oddawać swojemu otoczeniu (rodzinie, przyjaciołom, współpracownikom i innym). 
Nasze porady, witaminy i minerały oraz usługi dedykowane są dla osób wymagających, świadomych, szukających rozwiązań najwyższej jakości, dostosowanych personalnie do ich potrzeb i prowadzonej przez nich aktywności zawodowej. Nie mówimy jak żyć, nie narzucamy diet, nie zmuszamy do ćwiczeń, tylko sugerujemy drobne zmiany i modyfikację codziennych nawyków, które przy wsparciu suplementacji polepszą Twoje samopoczucie, wygląd, wagę, sprawność fizyczną i umysłową.
 
Udostępnione materiały, informacje, badania, opisy produktów zawierają szczegółowe informacje, aby ułatwić Ci samodzielną i świadomą decyzję, czy coś z proponowanych przez nas rozwiązań jest dla Ciebie.


Nie obiecujemy magicznych środków i cudownych efektów bez Twojego zaangażowania. My zapewnimy Ci wsparcie, konsultacje, dostarczymy wskazówki, podpowiedzi, dostęp do produktów i usług, ale …
 

Ty wyznaczasz sam sobie cel, i jego realizacja zależy przede wszystkim do Ciebie!

Zapisz się do newslettera, zapytaj specjalistę, wypróbuj nasze produkty i wtedy zdecydujesz, czy nasze rozwiązania są odpowiednie dla Ciebie.
 
FEEL BETTER – LOOK BETTER – LIVE BETTER


Przejdź do strony głównej