1 » O nas2

O nas

alt

 
Rosnąca popularność na zdrowy styl życia, większe zwracanie uwagi na swój wygląd, dietę,  aktywność fizyczną i profilaktykę zdrowotną, spowodowały szybkie powstanie nowych produktów i usług. W tym bardzo dynamicznie rozwijającym się rynku, a w szczególności na rynkach produktów masowych, dochodzi do wytwarzania coraz tańszych i w coraz większej ilości produktów, zatracających podstawowy cel, jaki miały w założeniu spełniać. Więcej i taniej w przypadku produkcji żywności, witamin, suplementacji, nie pozwala na wytwarzanie produktów wysokiej jakości, nowoczesnych, skutecznych i zdrowych.

Svenska Vitaminer to firma, która jako podstawę swojej działalności przyjęła tworzenie nowych produktów, stawiając na skuteczność ich działania i najwyższą jakość wytwarzania, bez powielania powszechnych, ogólnodostępnych wzorców.
Innowacyjne podejście wykorzystujące wiedzę i tradycję światowego ziołolecznictwa, historyczne i nowoczesne źródła dotyczące stosowania w profilaktyce składników naturalnych i mineralnych w połączniu z najnowszymi możliwościami technologii farmaceutycznych,  zaowocowały powstaniem linii produktów 
PREMIUM SUPPLEMENTS. Te unikalne produkty, usługi doradztwa dietetycznego oraz specjalne usługi analityczne, zostały stworzone dla świadomych klientów i stanowią zakres działalności firmy na terenie Polski. 
Zespół Svenska Vitaminer stanowią doświadczeni specjaliści z zakresu farmacji, dietetyki i medycyny, którzy na bieżąco rozwijają się i w pełni identyfikują się z filozofią firmy.  Wsparcie, badania i rozwój zapewniają firmie współpracujący z nią lekarze i eksperci z uczelni, jednostek badawczych oraz firm farmaceutycznych. 
Współpracujemy ze światowymi liderami branży, którzy tak ja my szukają nowych możliwości i w swoich realizacjach spełniają wysokie standardy. 

Jesteśmy firmą rzetelną, wiarygodną, stawiająca na rozwój, jakość i wykorzystanie dostępnych na świecie możliwości. Obecny stan jest zakończonym pierwszym etapem realizacji, ale będziemy się dynamicznie zmieniać, budując swoja wartość na zadowoleniu naszych klientów.

Przejdź do strony głównej