1 » 2 » HUMAN COMPLEX – prawdziwa rewolucja w antyoksydantach i preparatach witaminowych3

HUMAN COMPLEX – prawdziwa rewolucja w antyoksydantach i preparatach witaminowych

alt

"BE COMPLETE" - UZUPEŁNIJ NIEDOBORY Z HUMAN COMPLEX
Stawiamy przed sobą coraz ambitniejsze cele i z każdym dniem żyjemy coraz bardziej intensywnie. Należy jednak pamiętać, że takie wyzwania przyjmuje nie tylko nasz intelekt bądź osobowość, ale i również mocno eksploatowany wówczas organizm. Jego sprawność zależy przede wszystkim od zdrowia, ale wywindowanie aktywności fizycznej i odpowiednia dieta nie wystarczą by osiągnąć i utrzymać stan optymalnej wydajności. Oprócz podstawowych związków odżywczych –  takich jak białka czy węglowodany – musimy dostarczyć organizmowi również odpowiednie ilości witamin, minerałów i przeciwutleniaczy, których zawartość w coraz bardziej przetworzonej i hodowanej w skażonym środowisku, żywności po prostu się zmniejsza. Rynek oferuje cały szereg suplementów diety, ale zabiegani nie mamy najczęściej czasu na odpowiedni i świadomy ich dobór. Wtedy niestety najczęściej wybieramy produkty ufając atakującym nas wszelkimi mediami reklamom, a  nie na podstawie ich rzeczywistego składu, właściwości czy użytych surowców. altCzy istnieje zatem godny zaufania suplement oferujący w jednej tabletce szeroką gamę niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania związków? Otóż tak! Właśnie się pojawił i nazywa się
Human Complex.

  

NIE NA PODANIACH, TYLKO NA BADANIACH

Co kilka lat wielu krajach, w tym i w Polsce, przeprowadzane są we współpracy z odpowiednimi ośrodkami naukowymi, instytutami lub uczelniami badania oceniające stan zdrowia obywateli. Wyniki tych badań obrazują między innymi zmiany składu naszej codziennej diety, ujawniając zbyt niską zawartość witamin, minerałów, antyoksydantów i innych cennych składników, będących skutkiem spożywania niepełnowartościowych posiłków, wysokiego stopnia przetworzenia żywności, zanieczyszczenia środowiska, życia w zbyt szybkim tempie oraz w ciągłym stresie. Dostępne opracowania i źródła naukowe posłużyły firmie Svenska Vitaminer do stworzenia suplementu diety uzupełniającego braki witamin, minerałów i antyoksydantów w codziennej diecie, aby wspomóc utrzymanie poprawnej pracy organizmu i dzięki temu uzyskać równowagę i optymalną wydajność. Human Complex to produkt innowacyjny o dobranym skrupulatnie składzie, w którym znalazły się najwyższej jakości składniki w łatwo przyswajalnych formach, który stanowi uzupełnienie dla wszystkich dbających świadomie o stan swojego organizmu, również dla zwolenników zdrowego stylu życia i osób uprawiających aktywność fizyczną. altKomplementację naszej diety w niezbędne i cenne substancje zapewnia zestaw 28 składników, wśród których znajdziemy cztery opatentowane surowce, takie jak Ester-C®, Quatrefolic®, AstaReal®, BioPerine® oraz cztery z zastrzeżonym znakiem towarowym: CleanSel®, Ferrochel®, CaroCare® i FruitOx®.

Svenska Vitaminer Human Complex to pierwszy na świecie preparat wieloskładnikowy, który zawiera w sobie te wyjątkowe surowce.
alt
NIECH MOC HUMAN COMPLEX BĘDZIE Z TOBĄ!

 Ludzki organizm potrafi niewiarygodne rzeczy. By ich dokonać najpierw musi wejść on jednak w stan optymalnej równowagi i zwiększonej wydajności, co zapewnimy mu wyłącznie dostarczając pełny pakiet właściwych substancji. Dopiero wtedy odpowiednia dieta, uprawianie sportu lub szeroko pojęta profilaktyka mogą przynieść upragniony efekt. W naszym ciele drzemie wielki potencjał, ale najpierw powinniśmy umożliwić sobie pełne jego wykorzystanie. By tego dokonać musimy "być kompletni", czyli dostarczać organizmowi nie tylko właściwych, integralnych elementów strukturalnych (takich jak np. białka) ale i również substancji zapewniających prawidłowy przebieg naszych procesów biologicznych. Kiedy z różnych powodów nasza dieta nie jest w stanie pokryć zapotrzebowania na niezbędne dla organizmu składniki, możemy sięgnąć po wysokiej jakości, dobrze skomponowane uzupełnienie. Human Complex to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających konsumentów, świadomych swojego ciała oraz zachodzących w nim procesów. To rewolucyjny suplement wyprodukowany w Szwecji w standardzie farmaceutycznym, na bazie najwyższej klasy surowców, przez ludzi, dla których misja stworzenia pełnowartościowego i skutecznego preparatu uzupełniającego jest rzeczą bezwzględnie priorytetową.
altŻYJ ŚWIADOMIE I WYBIERAJ ŚWIADOMIE

 Samodzielnie decyduj czego potrzebujesz i co będzie dla Ciebie najlepsze! Słuchaj własnego organizmu! Nie wierz w cuda i nadprzyrodzone właściwości środków z reklam – sprawdzaj, konsultuj i wybieraj samodzielnie, bo tylko Ty możesz podjąć najlepszy wybór!
Właściwa suplementacja jest często potrzebna dla przywrócenia naszemu organizmowi odpowiedniej biologicznej równowagi, ale sama w sobie problemu nie załatwia. Nie zapominajmy o zdrowym stylu życia i korzystnych dla niego nawykach. Dla osiągnięcia jak najlepszych efektów w pierwszej kolejności zadbajmy o możliwie najbogatszą w składniki odżywcze, dobrze zbilansowaną dietę i odpowiednią dozę ruchu. Zminimalizujmy używki oraz ograniczmy konsumpcję wszelkich niekorzystnych dla rozwoju i funkcjonowania naszego organizmu substancji. Uzupełniaj mądrze swoją dietę stosując właściwe suplementy dla utrzymania witalności i dobrego zdrowia. 
Teraz już wszystko zależy tylko od Ciebie!
                                          alt


Powrót do porad »

Promocje